День села зібралися відзначити не лише мешканці Липок, а й  уродженці цього села та орендарі земельних паїв, працівники відділу культури, національностей та релігій  виконавчого  комітету селищної ради, районного Будинку культури, молодь села та старожили.

Як говорить сучасна  Вікіпедія,  у  1871 р. було засновано село, хоча, за давніми переказами,  рік його заснування  сягає більш глибокої давнини…  Якщо брати літочислення  із 1871 року, то Липкам виповнилося 145 років.

З нагоди ювілейної дати  орендарі земельних паїв у селі АП НВП «Візит» (керівник М.В.Юрчишин) відремонтували будівлю сільського клубу, пічне опалення та пригощали короваєм усіх присутніх.  Від імені керівництва  Старосинявської ОТГ та голови громади Віталія Здебського ,  депутатського корпусу селищної ради привітав   начальник відділу культури, національностей та релігій  виконавчого  комітету селищної ради  Богдан Петрович Німець, АП НВП  «Візит» привітав жителів села Олег Загребельний,  мелодійні пісні дарували  артисти РБК, соліст, директор РБК Анатолій Лотишко,  котрі, власне й організували  захід.

Односельчан вітали зі святом учасники бойових дій в зоні АТО, яскравими виступами радувала молодь.

«З роси і води вам, запашного хліба на столі, миру і злагоди в родині!» - линули слова.

Прес-служба ОТГ.