У селищній раді проходило засідання виконкому, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Члени виконкому обговорили перелік доріг обласного та місцевого значення, які підлягають першочерговому ремонту. Відповідно за пропозицією депутатів селищної ради сформовано список таких ділянок доріг:

- (Старокостянкинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Ілляшівку (частина дороги Пилява – Олександрівка);

- (Стара Синява – Травневе);

- (Стара Синява – Нова Синявка);

- (Щербані – (Старий Остропіль-Вовковинці) – частина дороги (Стара Синява – Щербані);

- (Гончариха – Паплинці);

- (Дашківці – Щербані);

- ( Під’їзд до с. Сьомаки);

- (Стара Синява – Меджибіж - /М-12/)- Буглаї;

- (Стара Синява – Дубова) – частина дороги Уласово-Русанівка - Дубова.

Про що інформував Андрій Карпушин, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Друге питання розглянули: « Про затвердження поточних індивідуальних нормативів використання питної води АП НВП «Візит» за адресою с.Адампіль, вул. Привокзальна,1, представники якого представили відповідні висновки використання води.

Прес-служба ОТГ.