Фото без описуВідповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 6824486500:01:011:0011) для нового будівництва Пилявської АЗПСМКЗ «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» в с. Пилява вул. Жукова на (1-2 лікаря з житлом) Старосинявського району Хмельницької області.

Розробником вищевказаної містобудівної документації є ПП «Крок Центр».

Пропозиції та зауваження надавати Старосинявській селищній раді.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться

21.08.2018 року в смт. Стара Синява вул. Франка, 8, Старосинявського району Хмельницької області.

Місце проведення: приміщення малого залу адмінбудинку.

Початок о 1000 год.

Селищний голова В. Здебський