Фото без опису“Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна на території Старосинявської  селищної  ради ,  яке знаходиться за адресою: с. Нова Синява ,  вул. Перемоги,7б’’-  гідротехнічна  споруда

Гідротехнічна споруда  ., що знаходиться  на території  с. Нова Синявка   Термін дії оренди –   3 роки.
Орендна плата за 1 кв. м. згідно експертної оцінки.

Умови: цільове використання нерухомого  майна, комунальні виплати, та оренду сплачуються орендарем (утримання  в належному ,технічно-справному стані).
Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, про оренду, проект договору оренди із пропозиціями (зобов’язаннями) щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додається:
А) для юридичних осіб:

• документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
  • відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу;

Б) для фізичних осіб;

• копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу;
  • свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

Пропозиції і документи надаються до конкурсної комісії в запечатаному печаткою учасника конкурсу конверті з написанням “На конкурс” кабінет №43 Старосинявської  селищної  ради (четвертий поверх)

Розпорядок дня з 8.00 до 17.00 год.
Конкурс з визначенням орендарів майна буде проведено 28.08 2018 року о 10.00 год. в Старосинявській  селищній  раді с.м.т. Стара Синява, вул. Івана  Франка,8 (кабінет №43)

Детальнішу інформацію можна отримати в Старосинявській  селищній  раді.

Конкурсна  комісія.