Фото без описуСтаросинявська селищна рада від імені голови громади Здебського Віталія Едуардовича, депутатського корпусу селищної ради та виконавчого комітету при селищній раді, мешканців громади висловлює щиру Подяку за надану допомогу в проведенні заходу на свято Івана Купала

НАРОДНОМУ ДЕПУТАТОВІ УКРАЇНИ БОНДАРЮ ВІКТОРУ ВАСИЛЬОВИЧУ.

Завдяки Віктору Бондарю старосинявці з родинами та дітьми мали змогу провести гарний святковий вечір на березі річки Ікви. Представлено святковий концерт, театралізоване дійство, солодкі сувеніри і конкурси та розважальні атракціони для молоді.

Селищна рада дякує за оперативність, професійність та креативність в підготовці масштабного заходу на Івана Купала колективам організацій:

• КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Федорчук І.Ю.)
  • КП «Центральний водоканал №1» (керівник Коломієць М.Д.)
  • Старосинявський РЕМ (керівник Черниш О.В.)
  • КП «Центральна районна лікарня» (керівник Макогонський В.М.)
  • Територіальний центр (соціальним працівникам) (керівник Чоний П.В.)
  • Старосинявський РС ДСНСУ (керівник Матіяш В.В.)
  • Старосинявське відділення поліції Старокостянтинівського відділу поліції Хмельницького ГУНП (керівник Дулепов С.О.)
  • Відділенню швидкої допомоги (керівник Ганах О.)
  • Старосинявському Центрну зайнятості (керівник Купчишин Б.Б.)
  • Відділу освіти, молоді, спорту, культури (в.о. начальника Скригунець П.М.)
  • Відділу культури, національностей, релігій та туризму (керівник Німець Б.П.)
  • Старосинявському РБК (керівник Лотишко А.В.)
  • ПП «Топ-Люкс» (керівник швейного цеху  Борисюк Н.М.)