Фото без описуУ селищній раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії Олег Лучіцький. Депутати розглянули та погодили проект розпорядження селищного голови «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

Начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Мирослава Кузьмич інформувала депутатів, членів комісії: «Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та відповідно до рішення сесії обласної ради від 27.03.2018 року «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 року № 861 - р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» внести зміни до дохідної та видаткової частин селищного бюджету:

збільшити видаткову частину спеціального фонду селищного бюджету в сумі 585659 гривень та направити дані кошти головному розпоряднику коштів селищного бюджету:

Старосинявська селищна рада - 585659,00 гривень (Реконструкція водогону в с. Іванківці Старосинявського району Хмельницької області – 384000,0 гривень та Реконструкція водогону в с. Адампіль Старосинявського району Хмельницької області – 201659,0 гривень).»

Управління фінансів виконкому селищної ради.