НАПЕРЕДОДНІ СТИХІЇ

Дата: 14.11.2016 15:59

11 листопада працівниками Старосинявського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно з працівниками Старосинявського відділення поліції Летичівського відділу ГУНП здійснено інформаційно - роз’яснювальну роботу з водіями автотранспорту. Метою заходу було запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на дорогах та трагічних наслідків на них, за інформацією Українського гідрометцентру - 13 листопада 2016 року,  згідно повідомлення,  на території Хмельницької області очікується ускладнення погодних умов, пов'язане з снігопадами та хуртовинами, сніговими заметами, утворенням снігового покрову висотою 15-25 см, налипанням мокрого снігу, ожеледицею на дорогах.

Під час проведення заходу рятувальники звернули увагу на сумну статистику загибелі людей та роздали  роз’яснювальні листівки.

Прес-служба РС  ДСНС.