ОКРЕСЛИЛИ РЯД ПРОБЛЕМ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Дата: 16.03.2017 15:35

15 березня у відділі освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради відбувся семінар на тему «Створення системи науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників в умовах децентралізації».

У  семінарі взяли участь заступник голови  з питань  діяльності  виконавчих органів  Старосинявської селищної ради Лакуста Світлана Віталіївна, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Пузирук Олександр Миколайович, завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Кошка Оксана Анатоліївна, керівники методичних служб об’єднаних територіальних громад області та працівники Старосинявського методичного кабінету.

Учасники семінару окреслили проблеми, пов’язані з формуванням та розвитком системи науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників в умовах децентралізації, визначили оптимальні шляхи становлення та перспективи розвитку методичних служб в ОТГ, а також ознайомились з практичним досвідом роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради; відвідали опорний навчальний заклад громади  Старосинявський НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. гімназія», ознайомилися із новою матеріально-технічною базою та умовами навчально-виховного процесу.

Прес-служба ОТГ.