Про скликання 18 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Дата: 07.06.2017 15:29

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07  червня 2017 року                         смт  Стара Синява                     № 32 /2017-р

Про скликання  18 –ї  позачергової  сесії Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати  вісімнадцяту позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     12  червня 2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8  з  таким  порядком  денним :

1. Про внесення  змін  до  селищного  бюджету  на 2017  рік.

2. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.;  керівників  установ та організацій : головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконуючого  комітету  селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та  туризму  Німця Б.П., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д., виконуючих обов’язки старост;   представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Здебський