Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

05 січня 2017 року    смт Стара Синява     № 01 /2018-р

Про скликання 28 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати двадцять восьму чергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 16 січня 2018 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява з таким порядком денним :

• Про бюджет Старосинявської селищної ради на 2018 рік.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Русого І.П.; голову Старосинявської районної ради Франчука В.В.; керівників установ та організацій: головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Пузирука О.М., начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради Німця Б.П., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д., директора комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради «Старосинявського центу соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Надія»» Качур І.П., директора комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради «Старосинявського центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Шостацьку І.В., директора Старосинявської районної дирекції кіновідеомережі Скринніка Д.В., директора районного будинку культури Лотишка А.В., завідувача комунальної установи «Трудовий архів» Струтинську О.Д., директора Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника КП «Старосинявський комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний водоканал №1» Коломійця М.Д., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Матіяша В.В.; начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області Радомського М.В., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                          В.Е. Здебський