ФЛЕШМОБ ВІД ЗАХИСНИКІВ

Дата: 01.02.2017 14:54

У Старосинявській  громаді  учасниками спілки  бойових дій в зоні АТО за участі  та  підтримки  Богдана Німця, начальника відділу культури,  національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради та депутата  районної ради Миколи  Маліновського  організовано та проведено флешмоб для працівників силових структур громади.  Захід відбувся з метою підтримки психологічної реабілітації учасників АТО, що повернулись із зони бойових дій, -  проведено флешмоб із відтисканням 22 рази. Участь в акції взяли депутати селищної рад : О.Лучіцький, В.Подзигун , І.Гурин.

Захід спрямовано  на  підтримку, впевненість і захист  українських воїнів, котрі повернулись із зони бойових дій  із стражданням посттравматичного синдрому,  особливо тих,  хто отримав важке поранення.

Учасники флешмобу передали естафету працівникам  Старосинявського відділення поліції та Старосинявського РС ДСНС України в Хмельницькій області.

Прес-служба відділу культури
виконкому селищної ради