ОБСТЕЖИЛИ БУДІВЛІ ЗГІДНО ДЕПУТАТСЬКИХ ЗВЕРНЕНЬ

Дата: 10.04.2017 14:51

До Старосинявської селищної ради надійшли депутатські звернення депутатів селищної ради Галини Григорівни Симчишиної щодо перекриття сільського Будинку культури в с.Йосипівка,  ремонту СБК у мікрорайоні Цукрозаводу, куди виїхала  комісія  у складі керівництва громади та спеціалістів, начальником  відділу архітектури, містобудування  виконавчого комітету селищної ради Людмилою Стегніцькою складено акти обстеження даних будівель;  надійшло депутатське звернення Сергія  Федоровича Наумця  –  щодо проведення ремонтних робіт  сільського Будинку культури в селі Нова Синявка.

Голова громади Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради Богдан Німець виїхали на об’єкти, щоби  визначити  об’єми та напрями робіт, проаналізували, що уже зроблено в цих напрямках та оприділили, що потрібно зробити.

Також  надійшла  заява бібліотекаря  Новосинявської   сільської  бібліотеки щодо ремонту  електропроводки у приміщенні, на даний момент визначено об’єми робіт та  схему ліквідації поломок.

Прес-служба ОТГ.