Фото без описуВсеукраїнський день дошкілля святкує українська громадськість в останню неділю вересня, починаючи із 2010 року.  Вся Україна відзначає це свято із глибокою вдячністю до працівників дошкільної освіти. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага.

Дана  професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.  У День професійного свята  - працівників дошкільної  освіти  вітали  освітян керуючий справами  селищної ради  Оксана  Бондарчук, в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради  Петро Скригунець.

Оксана Олександрівна  у своєму виступі зупинилася на відповідальному ставленні кожного до виконання своїх професійних обов’язків, від імені голови громади Віталія Здебського, депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради подякувала вихователям, керівникам місцевих ДНЗ та методистам за віддане служіння своїй  справі і вручила Грамоти  вихователям:

• Бойко Марії  Іванівні - вихователь Олнксіївського ДНЗ «Капітошка»,
  • Колективу  Старосинявського ДНЗ №1  «Зернятко»,
  • Колективу  Старосинявського ДНЗ № 2 «Теремок»,
  • Колективу  Адампільського ДНЗ  «Малятко»,
  • Колективу  Заліссянського ДНЗ  «Дзвіночок».

Ведучі заходу артисти РБК Олег Поліщук та Зоя Ткачук запросили до вітань Петра Михайловича Скригунця, який щиро привітав присутніх зі святом і нагородив   Грамотами  відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради:

• Сахнацьку Віту Володимирівну, кухаря Харковецького ДНЗ «Рожеве слоненя»;
  • Сопрун Наталію Юріївну, вихователя Пасічнянського ДНЗ «Світанок»;
  • Синицю Надію Іванівну, помічника вихователя Олексіївського ДНЗ «Капітошка»;
  • Копач Світлану Миколаївну, помічника вихователя Заставецького ДНЗ «Барвінок»;
  • Рибак Лілію Миколаївну,  помічника вихователя Адампільського ДНЗ «Малятко»;
  • Маркову Наталію Степанівну,  помічника вихователя Адампільського ДНЗ «Малятко»;
  • Василенко Ніну Петрівну, вихователя Дашковецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ»;
  •  Підопригору Ніну Григорівну, вихователя Паплинецького ДНЗ «Малятко».

Вручив   подяки  відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради:

• Щерблюк Тетяні Петрівні, підсобному робітнику Пасічнянського ДНЗ «Світанок»;
  • Кузьмич Валентині Степанівні, пралі Заставецького ДНЗ «Барвінок»;
  • Самуляк Оксані Степанівні, кухарю Адампільського ДНЗ «Малятко»;
  •  Корнійчук Лідії Яківні, вихователю Паньковецького ДНЗ «Пізнайко»;
  •  Підопригорі Василю Віталійовичу, пічнику Паплинецького ДНЗ «Малятко».

Свято проходило в теплій і дружній атмосфері, цікаві, змістовні та яскраві артистичні номери підготовлено  вихователями та методистами, гарний святковий концерт відбувся за участю вихованців, артистів КП «Старосинявський районний Будинок культури».  (Фото та відео із заходу),

І як би нам не здалося дивним, але працівники дошкільних установ спільно з батьками стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього. Зі святом вас!

Від імені голови громади  Віталія Здебського  Здебського,  виконавчого комітету  та  депутатського корпусу селищної ради  прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!  Добра вам, міцного здоров’я, радості в житті та успіхів в обраній справі!

Прес-служба ОТГ.