ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ

Дата: 02.06.2017 14:25

Старосинявська селищна рада (Об’єднана  територіальна громада) висловлює щирі слова вдячності народному депутату України Віктору Васильовичу Бондарю за  надану допомогу в проведені заходів з нагоди Дня захисту дітей.

Завдяки депутату Верховної Ради України  Віктору Бондарю у Старосинявській громаді організовано та відбулися заходи: розвиваючі конкурси-ігри для дітей з особливими потребами в реабілітаційному центрі «Надія»; конкурс малюнку на  асфальті; мистецько-освітянська  акція «Віват», у якій відзначили учнів та вихованців, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських, обласних та районних етапів  олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

-  Шановний Вікторе Васильовичу, від жителів громади, депутатів селищної ради та членів виконавчого комітету селищної ради дякуємо Вам за підтримку та допомогу; Ваша діяльність  допомагає  розвивати молодь нашого краю і  виховувати на гарних українських традиціях молоде покоління.

З повагою, селищний голова, Віталій Здебський.