Фото без описуЩороку уже стало давньою доброю традицією 19 грудня відзначається День Святого Миколая - одне з найсвітліших і найрадісніших свят, на яке чекає кожна дитина. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення найзаповітніших мрій, котрі під силу лише чудотворцю Миколаю. Він приносить у кожну оселю радість, надію та любов.

З нагоди свята працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради завітали з подарунками в Старосинявський центр соціальної реабілітації дітей інвалідів «Надія». Директор центру привітала усіх присутніх з Днем Св. Миколая та вручила діткам подарунки. Діти з радістю співали, водили хороводи та приймали солодощі і подарунки.

Нехай Святий Миколай оберігає кожну дитину, дарує щасливе та безпечне дитинство, а дитячі очі завжди світяться від щастя та радості.

Прес-служба ЦСССДМ.