За проханням прихожан та Благочинних району селищна рада втілила у життя ряд заходів із благоустрою біля храмів та на територіях храмів: у центрі Старої Синяви – Храму  Святої Покрови, у с.Застацях – храму Різдва-Пресвятої Богородиці, у храмі Преображення Господнього в рамках Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою, озелененню,  поліпшення стану довкілля Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки, котру прийнято депутатами селищної ради  у травні 2016 року, працівниками селищної ради та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» встановлено нові лавки, квітники із самшитом та баки для сміття.

Згідно даної програми, на яку виділено 350 тисяч гривень, виготовлено лавки, закуплено на півсфери для парковок, відремонтовано дитячі майданчики, і наразі тривають заплановані заходи із благоустрою  сіл та селища.

Варто відмітити, що  ці заходи із благоустрою не обмежуються, вони продовжуються у селах громади, до поки дозволяє погода.  За сприянням депутатів селищної ради наступними кроками заплановано відремонтувати ігрові площадки в дитсадках сіл, в пріоритеті заходи із благоустрою відбудуться там, де найперше долучаться самі мешканці та орендарі земельних ділянок (паїв).

Прес-служба ОТГ.