Пожежа сталася в Заліссі через… пічне опалення

Дата: 14.11.2016 14:00

11 листопада 2016 р. о 17 год 35 хвилин,  на пункт зв’язку 34-го державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в житлового будинку в с. Залісся вул. Леніна, 25. Про подію до Служби порятунку «101» повідомив господар будинку.

Негайно до місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій Старосинявського району, пожежу площею 40 кв. м локалізували о 17:54, ліквідували о 18:05. Завдяки оперативним та професійним діям вогнеборці врятували від знищення вогнем одну споруду.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено житловий будинок.

Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Начальник Старосинявського РС ДСНС України в Хмельницькій області, майор цивільного захисту Валентин Матіяш звертає увагу  мешканців громади бути особливо обережними з опалювальними приладами в зимовий період.

Прес-служба РС ДСНС.