Фото без описуВідповідно до рішення 33 позачергової сесії обласної ради від 13 серпня 2015р.  «Про утворення Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади і призначення перших місцевих виборів депутатів Старосинявської селищної ради об’єднаної територіальної громади та Старосинявського селищного голови» було створено Старосинявську селищну об’єднану територіальну громаду.

Рішенням ІІІ-ї сесії VII-го скликання Старосинявської селищної ради від 29 грудня 2015 року № 52 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Старосинявської селищної ради та витрат на їх утримання» було затверджено структуру виконавчого комітету селищної ради, до якої увійшов відділ державної реєстрації з питань реєстрації власності на нерухоме майно, фізичних та юридичних осіб – підприємців виконавчого комітету Старосинявської селищної ради. Рішенням ІІІ-ї сесії VII-го  скликання Старосинявської селищної ради від 29 грудня 2015 року № 53 «Про утворення відділів виконавчих органів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради» утворено відділ державної реєстрації з питань реєстрації власності на нерухоме майно, фізичних та юридичних осіб – підприємців .

Рішенням VI-ї  сесії VII-го скликання Старосинявської  селищної ради від 17 травня 2016 року № 32 „ Про утворення відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області” створено відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області та затверджено Положення про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

Згідно штатного розпису в відділі з питань державної реєстрації виконавчого комітету Старосинявської селищної ради налічується 3 штатних працівники.  Розпорядженням голови Старосинявської селищної ради від 27 квітня 2016 року керівником відділу державної реєстрації з питань реєстрації власності на нерухоме майно, фізичних та юридичних осіб – підприємців виконавчого комітету Старосинявської селищної ради призначено Куцоконя Віталія Миколайовича.

Відділ підпорядкований голові Старосинявської селищної ради, заступнику голови Старосинявської селищної ради,  а також підзвітний і підконтрольний виконавчому комітетові Старосинявської селищної ради.
Основним завданням відділу з питань державної реєстрації Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області є забезпечення реалізації державної політики у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на території територіальної громади.

02 червня 2016 року проведено  державну реєстрацію юридичної особи в Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних   осіб - підприємців та громадських формувань.

Місцезнаходження юридичної особи: 31400, Хмельницька область, Старосинявський район, смт. Стара Синява, вул. І.Франка, буд. 5.

Начальник відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету
Старосинявської селищної ради Старосинявського району  Хмельницької області                                      В.М. Куцоконь