Шановні ветерани війни, учасники бойових дій, дорогі земляки!

Дата: 06.05.2016 13:47

Вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення і 71-шою річницею Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Сімдесят один рік тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму.  Українці, серед яких були наші земляки-старосинявці, в різних арміях самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.
Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.
Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя.

У світлій пам’яті  і наші воїни АТО, які відійшли у вічність – Олександр Романенко, Вадим Шалатовський, Олексій Герега.
Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу. Здоров’я вам, родинного тепла і довгих років життя.

З повагою,

Голова Старосинявської селищної  ради   -  Віталій Здебський.