Фото без описуІз 17 липня ввечері в ніч на 18 липня 2016 року на Хмельниччині стихія наробила лиха в багатьох районах…  На Старосинявщині  протягом доби МНС-ники та працівники РЕМ ліквідовували наслідки липневої негоди: випав град, вітер повалив дерева та зірвав лінії електропередач. Деякі села зранку залишилися без світла, а ввечері 18 липня наслідки стихії були ліквідовані: під керівництвом директора Старосинявського РЕМ Олега Вікторовича Черниша  майже цілодобово працювало 4 бригади, залучено 5 одиниць техніки та 15 осіб працівників РЕМ для відновлення електромереж. Частково були без світла села: Місюрівка, Перекора, Гончариха, Теліженці, Залісся,  вул. Заводська (Стара Синява).

За повідомленням голови громади Віталія Здебського та в.о. старости с.Пилява Любові Назаренко бригадами було ліквідовано поломки електромереж в с.Гончариха, Стара Синява, с.Івки та с.Пилява.

На ранок 19.07.2016  працівники Старосинявського РЕМ дозавершують відновлення мереж у селах Місюрівка, Дубова, Нова Синявка, Теліженці.  Як зазначив директор РЕМ Черниш О.В., оперативно і відповідально спрацювали майстри: Шуляк О.С., Жуковський О.М., бригади ОВБ під керівництвом Томашика М.П., Заточного О.В.

Прес-служба ОТГ.