Фото без описуУ селищній раді проходило засідання адміністративної комісії, яке  провела заступник голови комісії Оксана  Бондарчук  за участю 8 членів комісії із 11.

Головуюча  ознайомила присутніх зі звітом  про  роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Старосинявської селищної    ради  за  перше засідання комісії  від 08.07.2016 року.  Згідно  винесених комісією постанов правопорушниками сплачено більше 800 грн  штрафних санкцій.

Комісія розглянула 5  протоколів про адміністративне правопорушення, серед яких припис Старосинявського РЕМ про використання  електроенергії поза лічильним приладом.

Члени комісії у співпраці із в.о. старост сіл Паплинці та Пасічна розглянули складені протоколи та винесли правопорушникам зауваження та штрафи  на загальну суму більше  400 грн.  На комісію були запрошенні правопорушники, з якими обговорено ситуації і зроблено відповідні  висновки.  В основному правопорушення стосуються порушення режиму тиші, розпиття  в громадських місцях алкогольних напоїв та залучення до розпиття  алкоголю  неповнолітніх.

Прес-служба ОТГ.