У малому залі адмінбудинку   проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин за участю  20 членів виконавчого комітету.

Фото без опису

Члени виконкому розглянули  проект  рішення  виконавчого комітету про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік, обговорили та висловили свої пропозиції відносно  фінансування програм розвитку, що стосуються  змін в соціальній сфері сільських населених пунктів.

Заступник селищного голови  Світлана Лакуста  інформувала  про   прийняття  на обслуговування в Територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради  двох  громадян у зв’язку з необхідністю надання їм допомоги.

Підсумки засідання виконкому підбив  селищний голова  Віталій Здебський.

Прес-служба ОТГ.