У Старосинявській селищній раді відбулося засідання оргкомітету з нагоди проведення  та організації заходів до Дня селища (дня містечка Старої Синяви), яке провів голова об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович Здебський за участі начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради Богдана Німця, працівників КП «Старосинявський комунгосп», головного лікаря КП «Старосинявська ЦРЛ» Макогонського В.М., директора РЕМ Черниша О.В. та  голови районної спілки учасників бойових дій АТО Бакуна В., депутата районної ради Маліновського М.Й., майора поліції Старосинявського відділення  поліції Летичівського відділу ГУНП  Пасічника О.В. та працівників селищної ради.

На засіданні були присутні представники від народного депутата України Бондаря В.В., а саме Іваневич В.С. та Маценко С.А.,на якому було  обговорено план заходів та шляхи їх реалізації. Представниками, які були на засіданні оргкомитету, запропоновано провести свято за фінансовою підтримкою  народного депутата України Віктора Бондаря .

Особливу увагу звертав  голова громади В.Здебський   на чітке дотримання правил безпеки та правопорядку  при проведенні  заходів з нагоди свята.

ПЛАН ЗАХОДІВ, ПРИУРОЧЕНИХ ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЮ КОЗАЦТВА ТА СВЯТА СЕЛИЩА «СТАРОСИНЯВЩИНА – МІЙ КРАЙ КОЗАЦЬКИЙ, ВОЛІ І ДОБРА !»

Свято буде проводитись за підтримки народного депутата України Віктора Бондаря

12.10.2016 року

10.00 год. Презентація  науково-пізнавального видання Володимира  Захар’єва  «Старосинявська громада: минуле і сьогодення» (центральна районна бібліотека)

14.10.2016 року

08.00 год. Сільськогосподарський ярмарок (центральна площа селища).

08.30 год. – 13.00 год. Богослужіння в церквах району.Молебен за всіх захисників,  які віддали життя за волю України,  за тих, хто бореться за її Незалежність, за мир в  Україні,за селище та усіх старосинявців.

10.00  - 13.00 год.  Урочистості та святковий концерт (центральна площа селища).

10.30 -13.00 год.  Турнір  з волейболу, приурочений  пам’яті О.Романенка. Спортивні змагання з шахів та тенісу          (приміщення   Старосинявської загальноосвітньої школи І –ІІІ   ступенів, гімназії).

13.00 год.   Вручення нагород переможцям спортивних змагань (центральна площа селища).
12.00 – 16.00 год. Майстер-класи по  гончарному мистецтву (гончар Сміховський В. м.Шепетівка).

-    Майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового      мистецтва.
-    Фотоконкурс «Старосинявщина через об’єктив».
-    Караоке.
-    Лото – вікторина «Чи знаєш свій край».
-    Змагання «Козацькі забави».
-    Конкурс малюнку  «Мій рідний край».
-    Перегляд кінофільму (кінотеатр «Зоря»).
-    Безкоштовні батути.
-    Частування українськими стравами.

19 – 00 год.   Виступ  рок-гурту  «МОТОР»РОЛЛА ЧУМАКИ» (центральна площа селища) (за підтримки Народного депутата України Бондаря В.В.)

Прес-служба ОТГ.