Того дня, здається, нічого не віщувало лиха… У приватному будинку  громадянки Лажевської Світлани  із села Мшанець сталася пожежа, яка була оперативно ліквідована  черговим відділенням  34- державного пожежного рятувального поста під керівництвом начальника РС ДС НС Валентина  Матіяша.   За даними акту обстеження побутових умов, виданим Старосинявською селищною радою, та повідомленням Старосинявського  районного  сектору  ГУ ДС НС України в Хмельницькій області, пожежа виникла внаслідок короткого замикання в електромережі, внаслідок чого склалися великі збитки.

На місце події виїхали голова громади Віталій Здебський  із  першим заступником голови Андрієм Карпушиним  та  в.о. старости села Мшанець   Миколою Заїкуном, котрі  ознайомилися із ситуацією та спілкувалися із родиною Лажевських, яка просила у селищного голови надати їм можливу допомогу.

За сприянням голови громади  Віталія Здебського,  депутата селищної ради Олега Лучіцького родині було надано необхідну допомогу,  на сесії селищної ради  у  жовтні 2016 року  виділено  згідно програми «Турбота»  Старосинявської селищної ради на 2016-2017 роки  10  тисяч  гривень на ремонтні роботи з покриття даху будинку (придбання шиферу),  що виникли  внаслідок пожежі. Також допомогу надало комунальне підприємство лісового господарства "Діброва" Старосинявської селищної ради (директор Довгалюк Дмитро Іванович), яке забезпечило родину всіма лісоматеріалами.

Прес-служба ОТГ.