СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10  січня 2017 року                         смт  Стара Синява                     № 04/2017-р

Про скликання  13 –ї  позачергової  сесії

Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати  тринадцяту   позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     17  січня 2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним:

1. Про бюджет Старосинявської  селищної ради на 2017  рік.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної  ради; голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.;  керівників  установ та організацій : головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконуючого  комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей, релігії  та  туризму  Німця Б.П., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д.,  начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д.,  директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., директора  Старосинявськеого  центру  соціальних  служб для  сім’ї, дітей та  молоді Гневуш Р.М., в.о. директора Старосинявського  центру  соціальної  реабілітації дітей- інвалідів «Надія» Благодир С., заступника  начальника Красилівської ОДПІ – начальника  Старосинявського відділення  Вікарську Н.М., виконуючих обов’язки старост;   представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Здебський