Фото без описуРішенням №36 6-ї сесії  Старосинявської селищної ради VII  скликання від 17.05.2016 Затверджено  Положення про відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Старосинявської селищної ради".

20 травня 2016 року проведено державну реєстрацію відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, як юридичної особи,  в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.  Згідно штатного розпису в відділі налічується 3 штатних працівники.

Основними завданнями Відділу є:

1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання осіб на території Старосинявської селищної ради, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами;
  2. Забезпечення прийому документів поданих для реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання;
  3. Ведення реєстру фізичних осіб селищної ради;
  4. Формування та ведення реєстраційних справ фізичних осіб;
  5. Здійснення інших повноважень, визначених чинним законодавством та нормативно-правовими актами.

За період роботи проведено реєстрацію  місця проживання  більше 63  фізичних осіб та знято з реєстрації місця проживання понад 48 фізичних осіб. Також спеціалісти відділу працюють  над створенням реєстру територіальної громади.

Контакти: тел. (+380961042195)

В. о. начальника відділу – Окоманчук  Ганна Вікторівна

Головний спеціаліст відділу  - Юрчишина  Валентина Василівна

Головний спеціаліст відділу – Савченко Тетяна Василівна.

Адреса - 31400,с мт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 5а

Прес-служба відділу