Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Новини та події Старосинявської громади

Зібрано документи, які допомагають відновити втрачене…

Дата створення: 17:15 18.01.2018

Комунальна установа «Трудовий архів» Старосинявської селищної ради створена рішенням №3 від 21 жовтня 2016 року 10-ї чергової сесії VII скликання Старосинявської селищної ради. На сьогодні нараховується 81 фонд – 10135 одиниць зберігання (у тому числі документи виборчих комісій).

ПЛАНУВАЛИ ЗАХОДИ РІЗНИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ

Дата створення: 16:47 17.01.2018

У селищній раді голова громади Віталій Здебський провів робочу нараду з розпорядниками бюджетних коштів – керівниками структурних підрозділів селищної ради та комунальних установ, підприємств та організацій, виконавцями заходів програм розвитку селищної ради.

ВИВОЗЯТЬ ЩЕБІНЬ ДЛЯ ЯМКОВОГО РЕМОНТУ ДОРІГ

Дата створення: 16:46 17.01.2018

Під час робочої наради керівників комунальних підприємств (організацій) селищної ради, яку провів голова громади Віталій Здебський за участю першого заступника селищного голови Андрія Карпушина, начальника КП «Старосинявський комунгосп» Ігора Федорчука, КП «Старосинявський центральний водоканал №1» Миколи Коломійця, в.о. старост наголошено на організації робіт із ямкового ремонту тих ділянок доріг в населених пунктах, де ще не проводили ремонту.

ПРИЙНЯЛИ СЕЛИЩНИЙ БЮДЖЕТ -2018

Дата створення: 17:27 16.01.2018

У селищній раді відбулося пленарне засідання 28-ої чергової сесії селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участю 20 депутатів селищної ради.

БЮДЖЕТ-2018: наповнення та видатки, коментарі

Дата створення: 20:57 15.01.2018

У селищній раді працювали постійні депутатські комісії: 1. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища (голова Андрій Лакуста)  та

ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА: РОЗВИТОК ГРОМАДИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Дата створення: 16:56 12.01.2018

У малому залі засідань відбулося засідання «круглого столу» на тему «Стратегії розширення участі жінок у політичних процесах», за мету який мав ознайомити присутніх з цілями та завданнями проекту, обговорення ситуації щодо представлення жінок в політиці в Україні, пропозиції створення міжфракційних груп «За рівні можливості» в радах різного рівня.

«РІЗДВЯНІ ПЕРЕДЗВОНИ»

Дата створення: 21:10 11.01.2018

У районному Будинку культури відбувся фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні передзвони» за участю церковних хорів та фольклорних колективів району, організований Благочинним Старосинявського району Української Прравославної церкви Іоанном Задвірним та священиками храмів у селах Пасічна, Пилява, Нова Синявка, Бабине, Паньківці та ін. У фестивалі взяли участь прихожани храмів, артисти районного Будинку культури, викладачі Старосинявської та Пасічнянської ДМШ, жителі сіл громади різних вікових категорій, творчі самодіяльні колективи.

БЮДЖЕТ-2018: престижність, програми та фінанси

Дата створення: 19:21 11.01.2018

У селищній раді працювала постійна комісія з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яку провів голова комісії Лучіцький Олег Іванович. В роботі комісії взяли участь: голова громади Віталій Здебський, секретар селищної ради Наталія Гарник, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, керуючий справами Оксана Бондарчук та начальник юридичного відділу апарату Ігор Шевчук.

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ХАРКІВЦІ: РІШЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Дата створення: 17:50 10.01.2018

У Харківцях відбулися загальні збори громадян, на яких обговорено різнопланові питання життєдіяльності села.

ОБГОВОРИЛИ СЕЛИЩНИЙ БЮДЖЕТ - 2018

Дата створення: 17:19 10.01.2018

У залі засідань селищної ради проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участі 29 членів виконкому.