Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Новини та події Старосинявської громади

СВЯТО ПРОХОДИЛО В ТЕПЛІЙ І ДРУЖНІЙ АТМОСФЕРІ

Дата створення: 14:25 22.09.2017

Всеукраїнський день дошкілля святкує українська громадськість в останню неділю вересня, починаючи із 2010 року.  Вся Україна відзначає це свято із глибокою вдячністю до працівників дошкільної освіти. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага.

НА ВИКОНКОМІ РОЗГЛЯНУЛИ ТАРИФИ НА ТЕПЛО ТА ОБГОВОРИЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ, СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ

Дата створення: 16:13 21.09.2017

У малому залі засідань  відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участю 26 членів виконкому.  На порядку денному виконком розглянув наступні питання.

Онлайн-курс "Децентралізація в Україні - теорія та практика".

Дата створення: 16:25 20.09.2017

Шановні колеги, всім, хто працює на місцевий розвиток, радимо зареєструватися і пройти безкоштовний онлайн-курс "Децентралізація в Україні - теорія та практика". Курс створено за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Викладачем є провідний експерт з децентралізації Анатолій Ткачук. Навчання розпочнеться з 25 вересня. Курс можна пройти за шість тижнів на комп'ютері, планшеті чи смартфоні, присвячуючи всього кілька годин на тиждень для лекцій, додаткових матеріалів, спілкування з колегами на форумі, тестування. Після успішного завершення курсу Ви зможете отримати сертифікат від Prometheus. Надалі курс буде доступний весь час в інтернеті. Усі, хто дізнається про нього пізніше, також зможуть пройти навчання і отримати сертифікат.

ВІДРЕМОНТУВАЛИ КРИНИЦІ ТА УПОРЯДКОВУВАЛИ ТЕРИТОРІЇ

Дата створення: 17:02 19.09.2017

Питання налагодження благоустрою у населених пунктах громади  залишається  вагомим і водночас непростим, оскільки тісно пов’язано із дотриманням жителями громади Правил благоустрою населених пунктів, дотримання чистоти та порядку найперше на прилеглих до власних будинків територіях.

РЯТУВАЛЬНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата створення: 17:04 15.09.2017

І цього року за традицією  на  площі біля  приміщення Старосинявського  районного сектору  Головного управління державної служби  надзвичайних ситуацій  України в Хмельницькій області зібралися рятувальники,  ветерани служби цивільного захисту, представники місцевої влади, депутати селищної ради, працівники  культури  з нагоди  професійного свята  - Дня рятувальника України.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ U-LEAD

Дата створення: 17:11 14.09.2017

У залі засідань адмінбудинку   14 вересня  проходила робоча зустріч з приводу  залучення  та інформування  населення щодо створення та подальшої діяльності Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради. З візитом до Старосинявської ОТГ  прибули  експерти  U-LEAD .

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Дата створення: 16:52 14.09.2017

14 вересня в Старосинявському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка відбулось засідання круглого столу за участю директора департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасолі О.І., проректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попика О.Ф., Старосинявського селищного голови Здебського В.Е.,  Дунаєвецького міського голови Заяць В.В., виконавчого директора Асоціації об’єднаних територіальних громад Полтавець В., депутатів Старосинявської селищної ради та директорів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

Якщо дороги знаходяться на балансі служби автомобільних доріг...

Дата створення: 09:48 13.09.2017

Багато звернень громадян  надходить до селищного голови з приводу ремонту доріг як комунальної власності селищної ради так і  до переліку обласних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, за ремонт останніх несе відповідальність Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області.

ТЕРЦЕНТР ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата створення: 15:32 11.09.2017

У комунальній  бюджетній  установі  Старосинявської селищної ради «Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування надання соціальних послуг»   проходили  збори по підготовці Старосинявського територіального центру до опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2017-2018рр.., які провів директор установи Петро Васильович Чорний.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 23-ої ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Дата створення: 17:30 08.09.2017

У  залі адмінбудинку відбулося пленарне засідання сесії селищної ради, яке провів селищний голова Здебський Віталій Едуардович за участі 23 депутатів селищної ради.  Депутати внесли в запропонований порядок денний зміни і зняли одне питання, що стосувалося формування старостинських округів, а внесли ще додатково 6 питань, розглядали 23 питання порядку денного.