Програма надання бізнес-грантів від Норвезької ради у справах біженців

Норвезька рада у справах біженців (NRC) реалізує Програму, яка спрямована на підтримку створення робочих місць та розширення можливостей для працевлаштування. Програма передбачає надання грантів власникам мікробізнесу, які мають намір започаткувати, відновити або перемістити свій бізнес, який постраждав від війни в Україні, до Волинської, Львівської, Тернопільської або Хмельницької областей.

«Цифрові рішення для сталого розвитку громад»

Громадська організація «Центр досліджень та консультацій» висловлює свою повагу та розуміє вашу спрямованість, зацікавленість у залученні інвестицій до громади з метою створення нових робочих місць і поліпшення соціально-економічного розвитку громади.

ВАЖЛИВО

У п’ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади! У п’ятницю, 23 лютого 2024 року в центрі селища Стара Синява о 10.00 відбудеться захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які загинули під час російсько-української війни. Місце проведення: центральна площа селища, біля  Стели пам’яті Героям. Прозвучить поминальна молебень. Вшануймо подвиг наших земляків! Світла і вічна пам'ять.

Про оцінку впливу на довкілля

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "С8-ТРЕЙДІНГ". На  забезпечення виконання вимоги частини другої статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та інформування населення громади.

Щодо надання звіту з післяпроєктного моніторингу ТОВ «Фінден»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінден» (далі- Товариство) на виконання статті 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» надає звіт з післяпроєктного моніторингу впливу на довкілля планованої діяльності: «Розробка та видобуток гранітів Новосинявського родовища, що розташовується у Старосинявському районі Хмельницької області» відповідно до Висновку з оцінки впливу на довкілля від 18.03.2019   №7-03/12-20186261122/1 (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 20186261122) для інформування громадськості.

ВАЖЛИВО

Покращити своє здоров’я можна у санаторіях. Що для цього потрібно?

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації розглянуто лист Національної соціальної сервісної служби України (далі — Нацсоцслужба) стосовно реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров'я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг.

Графіки прийому громадян у Хмельницькій ОВА

Шановні мешканці Старосинявської громади!До вашої уваги – розпорядження начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеринчука, яким затверджено склад груп, графіки виїзду робочих груп з прийому громадян Хмельницького району за місцем проживання, прямих «гарячих» телефонних ліній на І півріччя 2024 року та функціонування «Телефону довіри» у Хмельницькій районній військовій адміністрації (Хмельницькій районній державній адміністрації) та затверджені у Хмельницькій обласній військовій адміністрації графіки роботи «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» на І півріччя 2024 року.  Для вашого ознайомлення.