Оголошення ( Проекти для обговорення )

Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької област

Хмельницька обласна рада в рамках діяльності Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошує проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області.

08:46 09.08.2018

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 6824486500:01:011:0011) для нового будівництва Пилявської АЗПСМКЗ «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» в с. Пилява вул. Жукова на (1-2 лікаря з житлом) Старосинявського району Хмельницької області.

13:32 07.08.2018

Оголошення про проведення конкурсу

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунальної  установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради.

13:48 27.07.2018

Оголошується конкурс на право оренди

“Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна на території Старосинявської  селищної  ради ,  яке знаходиться за адресою: с. Нова Синява ,  вул. Перемоги,7б’’-  гідротехнічна  споруда

11:28 26.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області приймає скарги громадян по питаннях захисту прав споживачів за адресою: смт Стара Синява, вулиця Толстого, 17, телефон 2-04-52.

10:55 26.07.2018

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

26 липня 2018 року з 11 до 12 години, заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Лисюк Світланою Станіславівною, буде проведено виїзний прийом громадян у Старосинявському районі.

16:22 19.07.2018

STOP корупція

Про випадки протиправних дій, в тому числі прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди,

15:31 11.07.2018

Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина - Україна: Fit for Partnership with Germany - Готуємося до партнерства з Німеччиною 4 липня 2018 року заплановано проведення за участю експертів проекту GIZ бізнес-майстерні - “Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність”. Захід відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1.

15:42 02.07.2018

Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати І»

Торгово-промислова палата України висловлює Вам свою повагу та має честь запросити на Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати І» (далі - Форум), який відбудеться 26 червня 2018 року у приміщенні ТПП України.

15:38 02.07.2018