Фото без описуШановні відвідувачі сайту!

Радий  вітати вас на офіційному веб-сайті  Старосинявської селищної ради (Об'єднаної територіальної громади).

Фото без описуСтаросинявський край, об’єднавшись в єдину громаду, нині зберіг свою територіальну цілісність, є багатим на корисні копалини,  чорноземи, блакитні водні плеса та ошатні ліси і хлібні ниви,  які є візиткою нашої громади.  Ми виховуємо  молоде покоління на славній історичній даті, якою є  знаменита в історії України битва під Пилявцями 1648 року, формуючи в юні національну свідомість. Крокуючи стежинами історії, перед нами постають давні образи наших предків, які завзято боролися за краще майбутнє України. Ми пишаємося багатовіковою козацькою традицією, вчимося на перемогах національного духу та української зброї, беремо приклад із відомих в Україні та за її межами наших земляків. Тому одним  з основних принципів сучасного громадянського суспільства виділяємо  інформаційну відкритість. Ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події  у районі, враховуючи ваші пропозиції та думки.

Вважаю, ознайомлення з матеріалами сайту дозволить належно оцінити роботу  Старосинявської селищної ради, бути поінформованими в суспільно-політичному, соціально-економічному й культурному житті громади, брати участь в обговоренні важливих програм та проектів.

Сподіваюсь на плідну співпрацю задля подальшого розвитку Старосинявського краю. Впевнений, ініціативність і відповідальність, взаємна повага кожного з нас дадуть вагомі результати у майбутньому, а всі життєво важливі питання зможемо вирішити спільними зусиллями.

Бажаю вам  великої любові до життя, козацького гарту та безмежних перемог і здобутків на життєвій ниві! Давайте разом розбудовувати свою рідну Старосинявську громаду!

З повагою, голова  селищної ради                                                   Віталій Здебський.