Центр надання адміністративних послуг(ЦНАП )

ЦЕНТР НАДАННЯ АМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: 31400, Україна, Хмельницька область,

смт.Стара Синява, вул.Грушевського, буд.61

тел. 0 3850 20770

e-mail: tsnap.gromada.goodfuture@ukr.net

Центр надання адміністративних послуг Старосинявскої селищної ради створено для надання жителям об”єднаної територіальної громади якісних адміністративних послуг. Відкриття Центру відбулось за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» - міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Дата офіційного відкриття — 29 березня 2018 року.

Приміщення центру складає 270м2, яке зоноване відповідно до вимог законодавства на фронт — та бек офіси. В зоні прийому та обслуговування розташовано рецепцію, банківський термінал, стіл для відвідувачів з можливістю скористатись ком”ютером з мережею доступу до Інтернет. Сучасне обладнання, електронне керування чергою, вільний доступ для осіб з обмеженими можливостями — все це створено для задоволення потреб наших заявників.

Адміністраторами ЦНАП забезпечується надання 182 адміністративні послуги з питань : реєстрації нерухомості, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, місця проживання фізичних осіб, видачі документів дозвільного характеру, послуги структурних підрозділів Старосинявської селищної ради, а також послуги Держгеокадастру України, Державної міграційної служби України, Пенсійного фонду України, бюро технічної інвентаризації тощо.

Керівник ЦНАП — Куцоконь Наталія Іванівна,
тел. 0 3850 2 07 70